B! on the go: Wouter Dewit

 
 

Ingetogen pianoconcert in de intieme setting van een huiskamer – voor fans van Wim Mertens & Michael Nyman.

Vanuit het oosten van Vlaanderen bereikt ons alweer een melancholisch brokje ingetogenheid. De Limburgse pianist Wouter Dewit schrijft stukken hedendaags klassiek die zich kunnen meten met het beste van Wim Mertens en Michael Nyman.

Zijn spaarzame noten en vederlichte aanslag doen wegdromen en meewiegen.

Intiemer dan op vleugelpiano in één van de mooiste huiskamers van Brugge wordt het niet. Plaatsen beperkt!
http://www.wouterdewit.be

 

PRAKTISCHE INFO

  • Vrijdag 3 maart 2017 om 19u30
  • Vuldersstraat 88, 8000 Brugge
  • Organisatie: Cactus Muziekcentrum
  • Gratis inkom